WYCENA I PROMOCJE

Nasi klienci są zawsze traktowani indywidualnie. Ceny na nasze usługi są wynikiem negocjacji z Klientem i zależą od zakresu zleconych prac, od ilości dokumentów do opracowania i zarejestrowania przez biuro oraz od ilości zatrudnianych pracowników. W naszych negocjacjach bierzemy pod uwagę możliwości finansowe naszych Klientów, zwłaszcza tych rozpoczynających działalność gospodarczą.

.

Nasze ceny są przystępne i rozsądne.

Bezpłatnie pomagamy w założeniu firmy, doradzamy w wyborze formy opodatkowania i dopełniamy wszelkich formalności rejestracyjnych związanych z uruchomieniem firmy.

Negocjujemy wyłącznie o Państwa firmie – bez porównywania, bez sztywnych cenników i kategorii – biorąc pod uwagę jej formę prawną, rodzaj prowadzonej działalności oraz uśrednioną ilość dokumentów księgowych w każdym okresie rozliczeniowym.

PROMOCJE I RABATY

Zacznij z nami

Dla nowych klientów którzy znaleźli nas przez internet i chcą rozpocząć współpracę właśnie z nami mamy specjalną ofertę – udzielamy do 50% rabatu od ustalonej z Państwem ceny na pierwszy miesiąc prowadzenia księgowości .

Zmień Księgowego

Jeśli zdecydują się Państwo na naszą ofertę przy zmianie księgowego, w ramach podziękowania udzielimy Państwu  30% rabatu od ustalonej z Państwem ceny za pierwsze 3 miesiące prowadzenia księgowości.

Poleć nas swoim Znajomym

Kiedy polecicie Państwo nasze usługi znajomemu, a on zdecyduje się na współpracę z naszym biurem, w zamian otrzymacie rabat w wysokości 30% od kwoty jednomiesięcznej ceny usługi, a naszemu Nowemu Klientowi udzielimy  30 % rabatu za pierwsze 3 miesiące prowadzenia księgowości.

Jeśli chcą państwo uzyskać bliższe informacje na temat naszych cen, prosimy o kontakt.

Close Menu
×
×

Koszyk