O firmie

    Jesteśmy biurem rachunkowym działającym na rynku usług księgowych i podatkowych od 2004 roku. Świadczymy usługi w zakresie rachunkowości, usługowego prowadzenia ksiąg, obsługi płacowej i kadrowej, doradztwa podatkowego oraz gospodarczego. Naszą misją jest wspieranie Klientów w drodze do osiągnięcia sukcesów. Oferując profesjonalną, solidną obsługę gwarantujemy bezpieczeństwo podatkowe, dyskrecję oraz indywidualne podejście do spraw i problemów Klienta. Służymy rzetelną informacją finansowo-księgową, tak bardzo dziś potrzebną w zarządzaniu każdą, nawet małą firmą. Długoletnia praktyka w pełni odzwierciedla zdobyte doświadczenie i przekłada się na jakość świadczonych usług. Priorytetem naszych działań jest zawsze zadowolenie klientów, czego najlepszym świadectwem są ich rekomendacje. Jesteśmy profesjonalistami zarówno z zakresu księgowości jak i prawa pracy. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu zagadnień kadrowych oraz podatkowych a liczne certyfikaty zawodowe oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują wysoką jakości naszych usług. W granicach obowiązującego prawa pomagamy kształtować odpowiednie kategorie ekonomiczne po to, by wysokość Państwa podatku stawała się poznawalną kwotą którą da się zaakceptować, zamiast pojawiać się jako przykra niespodzianka pod koniec roku.

Dlaczego z nami warto współpracować:

Szeroki zakres
usług

Świadczymy usługi w zakresie rachunkowości, usługowego prowadzenia ksiąg, obsługi płacowej i kadrowej, doradztwa podatkowego oraz gospodarczego.

Doświadczony zespół profesjonalistów

Jesteśmy profesjonalistami zarówno z zakresu księgowości jak i prawa pracy. Liczne certyfikaty zawodowe oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują wysoką jakości naszych usług.

Dla ludzi o różnorodnej formie prawnej

W trakcie pracy zawodowej prowadziliśmy księgowość dla spółek prawa handlowego i spółek cywilnych o różnych profilach działalności: handlowych, usługowych, budowlanych, transportowych, a także niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej.

    Analiza potrzeb, dopasowany do potrzeb zakres usług, od tego zaczynamy współpracę. Sprawy Klienta prowadzi jeden księgowy, wspierany w razie potrzeby ekspertyzami doradców. Nasz system w profesjonalny sposób odciąży Państwa od obowiązków związanych z prowadzeniem dokumentacji rachunkowej firmy. Sprawnie zrealizujemy wszystkie powierzone nam zadania z zakresu Rachunkowości w Państwa firmie. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje potwierdzone świadectwem kwalifikacyjnym Ministerstwa Finansów zarejestrowane pod numerami Nr 57815/2012, Nr 58183/2012 oraz Nr 60454/2013. Na przestrzeni lat zdobyliśmy zaufanie licznej grupy Klientów.
W trosce o budowanie zaufania do jakości świadczonych przez nas usług i bezpieczeństwo danych Klientów stosujemy procedury sporządzania bieżących archiwizacji baz danych. Należycie chronimy również powierzone nam dane osobowe.

Close Menu
×
×

Koszyk